Retirement schedule

Members of the WCRIF Governing Board

 

Lex Bouter

Chair

2nd term: 2021-2025

Maura Hiney

Treasurer

1st term: 2022-2026

Zoë Hammatt

Secretary

1st term: 2018-2022

Sabine Kleinert

Member

2nd term: 2021-2025

Mai Har Sham

Member

1st term: 2019-2023

Daniel Barr

Member

1st term: 2019-2023

Sonia Vasconcelos

Member

2nd term: 2019-2023

Lyn Horn

Member

1st term: 2022-2026

De Ming Chau

Member

1st term: 2022-2026

Former Members of the WCRIF Governing Board

Nick Steneck

Chair-emeritus

        2017

Melissa Anderson

Former Secretary

        2019

Tony Mayer

Former Treasurer

        2019

Susan Zimmerman

Former Member

        2022

Nicole Föger

Former Treasurer

        2022

Search

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.